قریب به 30 سال پیش بعنوان اولین تولید‌کننده مانک‌نهای فروشگاهی محصولات خود را عرضه و تا کنون گسترش داده‌ایم. این مانکن حاصل تجربه و سابقه این سال ‌ها می باشد.

مانکن هزار چهره

تولید جدیدترین مدل ها و سبک های دکوراسیون پوشاک

گروه تولیدی مانکن یاران با ایجاد ارتباط نزدیک با رقبای اروپایی در زمینه دکوراسیون فروشگاه های پوشاک توانسته است جدیدترین و مناسبترین سبک های مانکن و رگال را اجرا نماید.

 اجرای اختصاصی دکوراسیون فروشگاهی

گروه تولیدی مانکن یاران به خاطر رابطه مشتری مداری و صمیمیت مدیر تولیدی با پیشکسوتان صنعت پوشاک ایران هر مدل اختصاصی مربوط به دکوراسیون فروشگاهی را اجرا مینماید.

بالاترین کیفیت در تولید
ملزومات پوشاک

مورد استفاده برای تمام نیاز های تبلیغی و نمایشی شما

 

اگر می خواهید هر هفته بتوانید با تغییر فیگور مانکن های خود ویترین جدیدی را به نمایش بگذارید. مانکن یاران محصول جدید خود را با نام مانکن هزار چهره به شما معرفی می کند.

این مانکن با توجه به مواد و مفصلهای مخصوص بکار گرفته شده در آن قادر خواهد بود بی نهایت فیگور و حالت های مورد نظر شما را به نمایش بگذارد.

استفاده از بهترین مواد اولیه

تضمین کیفیت, دوام و عملکرد مانکن ها

 

تولید مانکن هزار چهره با استفاده از با کیفیت ترین و بهترین مواد اولیه, تضمین کننده بازدهی و طولانی بودن عمر مفید آن میباشد, به صورتی که تنظیم و تغییر حالت مانکن به دفعات متعدد در بلند مدت تاثیری  بر عملکرد مفاصل و کیفیت اجزای داخلی مانکن نخواهد داشت.

مشاوره رایگان، همین الان تماس بگیر!

نمونه ای از فیگورهای قابل اجرا بر روی مانکن هزار چهره

 

عکس های زیر تنها نمونه ی کوچکی از قابلیت استایل پذیری و اجرای نامحدود فیگورهای مختلف توسط مانکن هزار چهره میباشند.

با ما در تماس باشید