تاریخچه گلدان

گلدان به عنوان یک وسیله ی تزئینی و کاربردی به دوره ها و فرهنگ های مختاف برمی گردد. از هزاران سال پیش مردم از مواد مختلف مانند سفال، طلا، نقره، برنج و حتی شیشه برای ساخت گلدان استفاده می کردند.

در فرهنگ های مختلف به خصوص در ایران، گلدان ها نه تنها به عنوان وسیله ی نگهداری گل و گیاه بلکه به عنوان اثر هنری مورد توجه قرار می گرفتند.
از دوره های باستانی تا به امروز، گلدان به عنوان یک شی دکوراتیو و جزء ثابت فضای زندگی مردم ایران در سراسر جهان شناحته شده است.

درباره ما

گلدونچی با هدف ایجاد تجربه ای منحصر به فرد از انعکاس زیبایی طبیعت در زندگی به وجود آمده است. گلدان های ما نه تنها ابزاری بسیار مناسب برای نگهداری گل و گیاه هستند بلکه اثر هنری در ابعادی بزرگ به شمار میروند.
هر گلدان گلدونچی با دقت در جزئیات و با استفاده از بهترین مواد با کیفیت بالا از جنس فایبرگلس ساخته شده است.
از ویژگی های منحصربه فرد گلدان های گلدونچی وزن بسیار کم و مقاومت بسیار بالای آنها در برابر حجم زیادی از خاک و آب می باشد.

گلدان های تولید شده ی برند گلدونچی سازگار با محیط زیست بوده و بهترین بستر برای رشد و پرورش گیاهان به شمار می روند.

گلدونچی با تمرکز بر طراحی دقیق و اصولی در ابعاد منحصر به فرد ، با تکیه بر زیبایی به منظور ایجاد تاثیر بصری در محیط های گسترده به وجود آمده است.
بزرگترین ابعادی که می توانید برای یک گلدان تصور کنید توسط تیم گلدونچی با بهترین کیفیت و تنوع بالا تولید می شوند که نقش اساسی در زیبایی محیط هایی نظیر: سالن ها، لابی ها، بام سبز(روف گاردن) بلوار ها، میادین شهر، و دیگر فصای باز دارند که با ایجاد فضایی طبیعی و وسیع در محیط اطراف شما ارتباط بین طبیعت و محیط را تقویت میکنند. با گلدونچی تجربه ی زیستی جدید و زیبایی مضاعف در اطراف شماست جایی که طبیعت و هنر به هم تنیده شده اند و به شما احساس شادابی می بخشند «ایجاد سرزمینی وسیع از زیبایی بی پایان».

  • متریال با کیفیت
  • طراحی دقیق
  • حمل رایگان
  • پشتیبانی دوستانه